Individuální výuka angličtiny

Nemáte čas navštěvovat veřejné kurzy angličtiny? Chcete, aby se náplň a tempo výuky přizpůsobovala vám? Individuální výuka angličtiny je vhodná pro všechny, kteří jsou zaneprázdněni a chtějí co nejefektivněji využít svůj čas.

 
  • úvodní konzultace zdarma
  • studijní plán na míru
  • komunikativní metoda výuky
  • certifikovaná lektorka s praxí

Přijedu za vámi

Výuka probíhá u vás ve firmě, ve vaší kanceláři nebo zasedací místnosti. Šetřím vám tak čas dojíždění do jazykové školy. Většina lidí se soustředí lépe na klidnějším místě, proto nerada učím na veřejných místech, např. v kavárnách.

Cíle výuky

Cíle výuky se určují individuálně. Průběžně analyzuji vaše potřeby a mezery a těm pak věnuji zvýšenou péči. Studenti často přicházejí s požadavkem, že chtějí jen mluvit. Samotné mluvení ale obvykle nestačí. Ve své výuce se ráda věnuji všem složkám anglického jazyka: slovní zásobě, gramatice, poslechu, čtení a samozřejmě mluvenému projevu.

S učebnicí i bez

Kurz může být koncipován kolem učebnice ale i bez. Učebnice je vhodná, pokud se budete chtít učit systematicky a vidět, jak postupujete. Může být zaměřená na obecnou či obchodní angličtinu nebo přípravu na zkoušky. Učebnice udává směr výuky. Díky ní budete mít vše přehledně na jednom místě a zároveň k dispozici i další multimediální materiály na procvičování probrané látky, jako např. DVD-ROM, které už jsou součástí moderních učebnic.

Je možné postupovat i bez učebnice. V tom případě vám budu připravovat materiály individuálně a obsah hodiny přizpůsobím konkrétním požadavkům. Pokud potřebujete angličtinu, abyste s větším sebevědomím zvládli telefonní hovory nebo meetingy v angličtině, nebudeme probírat např. názvy rostlin či typy počasí a zaměříme se přímo na nacvičování situací, které jsou pro vás důležité. Ráda používám zdroje jako BBC Learn English, British Council Learn English, videa, různé články z internetu jako třeba BBC, The Guardian, Forbes, nebo The Prague Post, ve kterém jsou zprávy z České republiky, ale v angličtině.

Samozřejmě je možné oba přístupy kombinovat.

 

Lektorky

Lektorka

Lektorka angličtiny - Aleksandra Stojanovik

Alexandra Stojanovik

  • 10 let praxe
  • Cambridge CELTA - metodologický certifikát pro výuku dospělých
  • CPE - nejvyšší certifikát z anglického jazyka
  • univerzitní studium anglického a polského jazyka a literatury
  • rozsáhlé reference